Sportovní přenosy online

Vladimir Kličko - Mariusz Wach online live

10.11.2012 Vladimir Kličko - Mariusz Wach

Vladimir Kličko, Mariusz Wach

Chci všechny pásy, kasá se polský obr před duelem s mladším Kličkem

V profesionálním ringu ještě neprohrál, je dokonce vyšší než Vladimir Kličko, ale bude to stačit? Polský obr Mariusz Wach vyzve v Hamburku v těžké váhové kategorii mladšího z ukrajinské bratrské dvojice a v sázce budou světové tituly boxerských organizací WBO, IBF, WBA a IBO.

Dvaatřicetiletý Wach věří, že dokáže favorita zaskočit a porazit. "V sobotu uvidíte jiného Mariusze Wacha. Mariusze Wacha, který bude chtít všechny pásy. Tenhle zápas si nebudete pamatovat pár hodin, ale budete na něj vzpomínat dny, týdny, měsíce," uvedl sebevědomě polský boxer, který zatím mezi profesionály vyhrál všech 27 zápasů.

"Děkuji za šanci, kterou jsem dostal, a chci ji maximálně využít. Jsem připraven na všechno," upozornil Wach.

Vysoce favorizovaný Kličko se v ringu poprvé představí bez svého dlouholetého trenéra Emanuela Stewarda, který v říjnu zemřel ve věku 68 let. Právě Steward dovedl ukrajinského boxera ke všem titulům, které teď obhajuje, koučoval jej od roku 2004.

"Je to velká rána pro všechny," řekl Kličko na tiskové konferenci před zápasem ke Stewardovu úmrtí. "Byl to divný pocit v přípravě... Ale víme, co by udělal a co by chtěl, abychom udělali my," dodal šestatřicetiletý boxer, který chce vyhrát i pro Stewarda. "Sice už tady není, ale já budu v sobotu hájit všechny tituly, které jsme získali společně."

Mladší z bratrské dvojice Kličků má na kontě 61 zápasů v profiringu a 58 jich vyhrál. Neporažený je už více než osm let. Poprvé se ale utká s boxerem, který je vyšší než on. Wach měří 202 centimetrů, což je o čtyři centimetry více než Kličko.

"Bude to trošku zvláštní," přiznal Ukrajinec. "Je to zkušený boxer, který se i přes svou výšku pohybuje velmi dobře. Ale povím větu, kterou vždy říkal Emanuel (Steward). Vítej ve světě velkého boxu," pousmál se Kličko, jenž 50 z 58 vítězství dosáhl před limitem.

Sledujte živě na Voyo.cz a na Fandovi

6.10.2012 - Zaurbek Bajsangurov - Lukáš Konečný - 20:00

Zaurbek Bajsangurov Lukáš Konečný

Zajímá vás, jak duel českého boxera dopadne? Zápas můžete sledovat v sobotu 6.10.2012 od 20:00 na televizním kanálu FANDA a VOYO.CZ.

Příprava probíhá zatím podle slov samotného Lukáše podle plánů. Nepřítelem momentálně není ani tak často zmiňovaná váha. Lukáš nešetří svého soupeře, který je jeho týmovým parťákem a boxuje polotěžkou váhu (o 8-10 kilo více než Luky) ani sparincích. A Rus Bajsangurov, který se na duel připravuje za velkou louží, se tak rozhodně má nač těšit.

Lukáš Konečný - 2
(Foto: profiboxing.cz)

Přestože Bajsangurovboxuje doma, pod dohledem manažerů ze své stáje K2 Promotions, která patří ukrajinským bratrům Vitaliji a Vladimiru Kličkovi, do zápasu půjde z pozice zkušenějšího bijce český vyzývatel. Pro něj byl květnový zápas o pás prozatimního šampióna WBO s Francouzem Salimem Larbim už číslem 51 v profesionální kariéře. Bilance 48-3 rozhodně budí respekt.

Sledujte na voyo.cz

Naproti tomu má Bajsangurov za sebou pouze 28 duelů, z nichž 27 vyhrál a pouze jednou odešel poražen. Problémy měl ale i v posledním souboji s jiným Francouzem Michélem Sorem, který jej dokázal poslat do počítání. Z něj ale Bajsangurov vstal a dokázal ještě triumfovat jasně na body. Přesto Lukáš po jeho zápase bez vytáček prohlásil: "Pokud bude boxovat takto, porazím ho!"

Lukáš Konečný - 1
(Foto: profiboxing.cz)

 

Se svým svěřencem je naprosto spokojený i kouč Dirk Dzemski, který dokonce pustil Lukáše v pondělí i úterý dříve ze sparingů. Forma českého boxera se tak blíží ideálním hodnotám. V pátek absolvoval se svým týmovým parťákem celkem šest ostrých sparingových kol. Poté jej čekalo ještě šest kol do pytle.

Dohromady tak hodně náročných dvanáct kol! Což je stejný počet, na který je vypsaný i zápas. Jako kdyby tak chtěl Lukáš v nadsázce říct: šest kol si zaboxujeme, dalších šest kol tě budu bít! Kouč Dirk Dzemski, který přijel osobně dohlížet na trénink svého hvězdného svěřence, tak mohl na víkend odjet zpět do sídla německé stáje SES Boxing do Magdeburgu, naprosto spokojený.


8.9.2012 - Vitalij Kličko (UKR) - Manuel Charr (SYR) - 18:00

Vitalij Kličko Manuel Charr

7.7.2012 - Wladimir Klitschko (UKR) - Tony Thompson (USA) - 23:00

Vladimir Klitschko Tony Thompson

14.7.2012 - David Haye (UK) - Derek Chisora (UK) - 22:00

David Haye Derek Chisora

Facky přes mříž padat nemohly, jen nadávky. Ztrestám tě, slíbil Haye drzému Chisorovi

Jsou jako divá zvěř, samci v říji jdoucí si nekompromisně po krku. O náboj před mistrovským duelem Davida Haye s Dereckem Chisorou, jenž se odehraje v sobotu v londýnském Upton Parku, rozhodně není nouze. Díky mříži, která při tiskových konferencích oba soky pro jistotu oddělovala, na předčasnou fyzickou konfrontaci nedošlo. O to víc zamířilo přes dráty ostrých slov.

David Haye (UK) - Derek Chisora (UK)

Už jen pozadí sobotního souboje je jedna velká pikantérie: Chisorova facka v obličeji Vitalije Klička při vážení před vzájemným únorovým duelem, voda chrstnutá do obličeje Kličkova bratra Vladimira a následná šarvátka s Hayem. Šílený Chisora popudil koho mohl a tak není divu, že se Haye chystá udělit mu pořádnou lekci.

„Není to žádný prima kluk. Je to šílenec, zlomyslný hrubián. Regule ho nedostihly, britská boxerská federace ho nepotrestala. Nezbývá, než abych to vzal do svých rukou,“ vrčel přes mříže Haye na svého sobotního rivala.

Chisora se podle očekávání svému moralizujícímu sokovi vysmál. „Udělám ze sebe blázna, mentální případ. Ztratím se mu v ringu. On má rychlost na jedno kolo a po mém tanečku mu žádná nezbyde,“ chvástal se osmadvacetiletý boxer.

Zápas se odehraje v londýnském Upton Parku, který je domovským stadiónem fotbalového klubu West Ham United. A z kapacity 35 tisíc míst už zmizelo bezmála třicet tisíc vstupenek. „Hodně se hovoří o kontroverzním pozadí zápasu. Pořád to ale bude o tom, že si to dva chlápci rozdají v ringu. Myslím ale, že to bude velké. Ranařský festival,“ lákal Haye poslední váhající příznivce bojů mezi provazy.

5.4.2012 - Lukáš Konečný - Salim Larbi (FRA) (WBO Title)

Lukáš Konečný Salim Larbi

18.2.2012 - Vitalij Klitschko(UKR) - Derek Chisora (ENG) (WBC Title) - 21:00

Vitalij Klitschko Derek Chisora
Viktoria Plzeň | Sparta Praha | Jablonec | Zbrojovka Brno | Sigma Olomouc | Slovan Liberec | Slavia Praha | Vysočina Jihlava | Slovácko | Mladá Boleslav | Dukla Praha | Hradec Králové | Baník Ostrava | Teplice | Příbram | České Budějovice

Partnerské stránky

Katalog ubytování v ČR Práca SK live-skore.cz Databáze lékařů Tenis online

Rezervační systém | Livescore | Rx-SPORT.cz | Výsledky a tabulky ledního hokeje live na ice-hockey.name.

Zájemci o výměnu odkazů umístěte na Váš web jeden z níže uvedených odkazů a kontaktujte nás na emailu bejcak@seznam.cz

<a href="http://sport-online.borec.cz" target="_blank"><img src="http://sport-online.borec.cz/ikony/sport-online.png" title="Sportovní online přenosy" alt="Sportovní online přenosy" border="1" /></a>

<a href="http://sport-online.borec.cz" title="Sportovní online přenosy" target="_blank">Sportovní online přenosy</a>

Partneři - výměna odkazů